2016/10/10

Wysoka nagroda za wyrobienie karty kredytowej w Citibank! Aż 400 zł do wydania na mall.pl

Aż grzech nie skorzystać z najnowszej promocji Citibanku. Dotyczy ona premii w wysokości 400 zł do wydania w sklepie mall.pl, którą możemy otrzymać po wykonaniu kilku prostych kroków. Musimy jedynie zalogować się do bankowości internetowej banku oraz wykonać odpowiednią liczbę płatności za pomocą karty. W tym przypadku ich liczba została konkretnie określona – 12 transakcji, dowolnie gotówkowych lub bezgotówkowych. Nagroda dla nowych klientów

Aby wziąć udział w promocji, jak to zwykle bywa, musimy posiadać status nowego klienta banku. Obejmuje on każdego, kto od stycznia 2014 roku nie posiadał jakiejkolwiek karty kredytowej w tym banku. Jeżeli spełniamy ten warunek, możemy rozpocząć zakładanie wniosku o kartę kredytową przez odpowiednią stronę promocji. Mamy do wyboru kartę Simplicity oraz World MasterCard. Pierwsza może być dla nas zupełnie darmowa, pod warunkiem, że będziemy opłacać zadłużenie w terminie. Druga wyniesie nas 18 zł miesięcznie, jeżeli nie wydamy 4 000 zł. Niekwestionowanym plusem jest fakt otrzymywania punktów za transakcje, które w przyszłości będziemy mogli wymieniać na nagrody. Cały proces zakładania karty przebiega bardzo sprawnie – po wprowadzeniu odpowiednich informacji, otrzymamy telefon z banku oraz podpiszemy umowę za pośrednictwem kuriera. 

Pamiętajmy, że karta kredytowa nie jest dostępna dla każdego. Posiada ona podobne cechy do pożyczki, a co za tym idzie, musimy zagwarantować bankowi, że jesteśmy wiarygodni oraz będziemy ją spłacać w terminie. Bank precyzyjnie określił wymogi: „wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.”

W jaki sposób możemy otrzymać bon?

Obiecane 400 zł na zakupy w serwisie mall.pl otrzymamy po wykonaniu kilku prostych kroków – musimy aktywować kartę oraz zalogować się do bankowości internetowej bądź mobilnej. Mamy na to czas do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę (np. jeżeli dokonamy tego w tym miesiącu – październiku, w listopadzie musimy się zalogować). Dokładną datę możemy sprawdzić na podpisanej przez nas umowie. Bon zostanie nam przekazany w kolejnym miesiącu po spełnieniu obowiązków – według naszego przykładu w grudniu. Ponadto bank wymaga on nas dokonywania w każdym miesiącu transakcji za pomocą karty przez okres 12 miesięcy od momentu podpisania umowy.

Więcej na temat nagrody

Chcąc skorzystać z wygranej i zrealizować bon w sklepie mall.pl, musimy wykonać zakupy, których kwota minimalna wynosi 401 zł, bez włączenia w to kosztów dostawy. Mamy na to czas do 31.03.2017 roku. Niestety istnieje pewien haczyk, który musimy brać pod uwagę. Jeżeli nie spełnimy podanych warunków, bank zastrzega sobie prawo do potrącenia kary w wysokości 200 zł. 

Załóż kartę na stronie Citibank i zgarnij nagrody!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.