2016/09/02

Do zyskania nawet 360 zł dzięki promocji Zyskaj 360° w Banku Millenium!Bank Millenium znany jest ze swoich korzystnych promocji związanych z kontem 360°, dzięki którym mogliśmy w łatwy sposób zarobić sporą sumę pieniędzy. Tym razem również nie odbiega od swoich przyzwyczajeń i startuje z nową ofertą „Zyskaj 360°”, która pozwala na benefity za aktywne korzystanie z jego produktów – karty oraz BLIKa. Dodatkowo zaskakuje liberalnym podejściem do uczestników promocji oraz pozwala wziąć w niej udział również dawnym klientom.


„Starzy” klienci banku

Czwarta edycja promocji poszerza swój okres karencji oraz pozwala w niej uczestniczyć również dawnym klientom banku. Chcąc wziąć udział w aktualnej promocji, nie możemy posiadać konta w banku od 31.08.2015 roku:

„[klient] w okresie od 31.08.2015r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 21.08.2016 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)”

Dodatkowo promocja wymaga zawarcia umowy o Konto 360° oraz aktywowanie karty debetowej. Powinniśmy tego dokonać między 22.08, a 5.12.2016 roku. Istotne jest, abyśmy w tym czasie wyrazili również zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych – to właśnie dzięki tej klauzuli będziemy mieli możliwość uczestnictwa w promocji. 

Coraz bliżej nagrody

Wypracowane pieniądze możemy zdobyć już w następnym miesiącu po podpisaniu umowy, dzięki dokonanym transakcjom. Za płatności wykonane za pomocą karty możemy otrzymać 2%, natomiast za BLIK, aż 5% zwrotu. Bank umożliwia nam generowanie zysków, które miesięcznie wynoszą 60 zł – maksymalnie 30 zł za użycie karty oraz tyle samo za BLIK.

Oznacza to, że jeżeli podpiszemy umowę we wrześniu, pierwszy zwrot otrzymamy już w październiku, a kolejne przez następne 6 miesięcy (do marca). 

W celu uzyskania premii, mamy do zrobienia jeszcze kilka kroków. Pierwszym z nich jest wykonanie minimum jednej operacji kartą bankową. Kolejnym będzie uzyskanie wpływów na konto, których wartość minimalna wynosi 1000 zł. Natomiast jeżeli mamy mniej niż 26 lat (Konto Student), nie musimy przejmować się drugim krokiem – wpłaty na konto nie są wymagane. Ostatnim krokiem będzie zalogowanie się na stronę mobilną. W ten sposób spełnimy wszystkie warunki oraz będziemy mogli otrzymać wygenerowaną nagrodę.

Kilka słów o koncie 

Konto, prócz możliwości zarobienia nawet 360 zł, dodatkowo zachęca swoimi cechami. Jest w pełni darmowe - nie zapłacimy za jego prowadzenie oraz kartę dołączoną do konta. Wypłaty oraz przelewy w banku również są darmowe, co jest niezwykle korzystne w porównaniu do innych kont. Dodatkowo bank pozwala na darmową realizację stałych zleceń zapłaty.

Niewątpliwą zaletą karty jest również możliwość korzystania z pomocy fachowców, bezpłatnie nawet do 12 miesięcy. Mowa tu między innymi o pomocy domowej, medycznej oraz pomocy IT. Oznacza to stały dostęp zarówno do hydraulika i elektryka, jak również do lekarzy oraz specjalistów IT. 

Otwórz konto 360 na stronie bankmillennium.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.