2016/08/31

Promocja dla młodych w mBanku - możliwość zgarnięcia nawet 760 zł


mBank zaskakuje najnowszą aktywnością, która dotyczy młodych klientów banku. W sierpniu ruszyła nowa promocja o nazwie „Brałbym”, która dotyczy nowego eKonta m. Ze względu na zawiłość promocji, poniżej przedstawimy jej opis oraz wymagania.


Pierwsze kroki ku wygranej

Najistotniejszym wymogiem, który musimy spełnić to określony przedział wiekowy. Chcąc wziąć udział w promocji, musimy być klientem mBanku oraz mieścić się w przedziale wiekowym 18-24 lat. Dodatkowo wymagane jest od nas posiadanie rachunku w banku, czyli odpowiedniego dla naszego wieku eKonto, izzyKonto lub mKonto. Możemy sprawdzić czy mamy takie konto za pomocą cyfr w jego numerze – od trzeciej do dziesiątej będą wyglądały następująco: 1140 2004.

Jeżeli posiadamy jakiekolwiek wątpliwości, bądź nie posiadamy jeszcze tego typu konta, możemy je w każdej chwili otworzyć za pomocą strony promocji

Dodatkowo wymagane jest od nas, abyśmy do dnia 31.08.2016 roku zarejestrowali się na stronie promocji. Istotne jest, aby dokonać tego w specjalnie wyznaczonych „Happy Hours”, czyli w każdą środę od godziny 20. Mamy na to czas od 10.08 do 31.08.2016 roku. Precyzyjne odliczanie do takiej godziny znajdziemy na brałbym.pl

Odpowiednia nagroda dla nas

Bank pozwala nam na wybór jednego z trzech wariantów nagrody. Aby z nich skorzystać, musimy w ciągu 30 dni od momentu rejestracji dokonać płatności, czyli wykonać minimum 5 transakcji kartą lub za pomocą BLIKU, bądź skorzystać z mTransferu. Dodatkowo musimy zalogować się do mobilnej strony banku. 

Nagrody, które mamy do wyboru (wartość każdej z nich wynosi 760 zł):
I – dofinansowanie, które przeznaczone będzie na nasze prawo jazdy;
II – pieniądze, które zostaną spożytkowane na paliwo;
III – voucher do wykorzystania na telefon w sklepie internetowym Orange.
Zapraszanie znajomych do mBanku

Kolejnym etapem w kierunku nagrody jest zaproszenie 3 pełnoletnich osób, które otworzą konto w mBanku. Musimy tego dokonać za pomocą dedykowanej strony, po zalogowaniu do promocji „Brałbym”.  Pamiętajmy, że osoby przez nas zaproszone, nie mogły posiadać wcześniej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Dodatkowo, jeżeli chcemy otrzymać 760 zł, zaproszeni muszą spełnić te same warunki co my. Oznacza to, że w ciągu 30 dni od momentu rejestracji, muszą oni wykonać 5 transakcji oraz zalogować się na stronę mobilną banku.

Osoby, które wybrały wariant II, muszą jeszcze wydać minimum 100 zł na stacji benzynowej. 

Jak otrzymać nagrodę

Nagrody otrzymamy po 10 dniach od momentu spełnienia warunków. Zostaną one przekazane w różnej formie, zależnie od wybranego wariantu. W przypadku vouchera, zostanie on aktywowany za pomocą kodu w serwisie brałbym.pl. Natomiast pieniądze na paliwo lub na kurs będą przekazane w postaci przelewu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.