2016/06/18

Kolejna edycja promocji 360° w Banku Millenium

Ruszyła kolejna - już 3 edycja promocji Konta 360° w Millenium Banku. Pozwala nowym klientom na otrzymanie 360 zł bonusu za założenie konta.


Do kogo skierowana jest promocja?


Po raz kolejny, warunkiem promocji jest nieposiadanie konta w banku od 1.04.2015. Jeżeli jesteśmy nowym klientem, możemy skorzystać z promocji, poprzez złożenia internetowego wniosku o Konto 360° lub Konto 360° Student. Ważnym elementem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Ostatecznym terminem na skorzystanie z promocji jest 4.07.2016 r.

Co można zyskać w promocji?


Dzięki funkcji moneyback, czyli zwrotu określonego procentu za zakupy w sklepach i internecie, mamy możliwość otrzymania 360 zł. Obejmuje on 5% zwrotu za zakupy z użyciem BLIK-a, a także 2% zwrotu za transakcje kartą płatniczą - zarówno za płatność w sklepie, jak i przez internet. Miesięczna maksymalna kwota zwrotu wynosi 60zł. Może być naliczana przez kolejne 6 miesięcy.

Warunki promocji - czyli kiedy zwrot środków zostanie naliczony


Aby otrzymać zwrot należy wykonać przynajmniej jedną płatność karta płatniczą w danym miesiącu. Dodatkowo musimy wykazać wpływy na konto na minimum 1 000zł. Ostatnim wymogiem jest zalogowanie do aplikacji mobilnej banku.

Za prowadzenie Konta 360° obowiązuje opłata 4,99 zł miesięcznie. Jeśli spełnimy warunki promocji, rachunek będzie bezpłatny.

Zachęcam do sprawdzenia regulaminu promocji – link tutaj.

Konto 360° otworzysz wypełniając wniosek pod tym linkiem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.