2016/06/21

Aż 100zł premii za założenie Konta z Lwem w ING Bank Śląski.Wraca znana przez wielu promocja w ING Banku Śląskim. Chcąc wziąć w niej udział, musimy jedynie założyć Konto z Lwem oraz wykonać kilka transakcji bezgotówkowych. Dzięki temu zgarniemy premię w wysokości 100 zł!


Kto może wziąć udział w promocji?

Możemy rozpocząć podróż po nagrody, jeżeli posiadamy status nowego klienta w banku. Oznacza to, że od 1.01.2015r do 6.06.2016r nie dysponowaliśmy którymkolwiek Kontem z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasycznego, Student. Dodatkowo nie mogliśmy go również współposiadać.
Kolejnym wymogiem jest zezwolenie na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Bank.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja jest aktualna od 7.06 do 31.08.2016r. Powiązana jest z wejściem na stronę promocji oraz złożeniem wniosku internetowego o Konto z Lwem oraz kartę debetową i Otwarte Konto Oszczędnościowe. Mamy do wyboru wariant Direct lub Komfort. Najistotniejszym warunkiem jest składanie wniosku online, nie bezpośrednio w placówce. Aktywacja konta powiązana jest z wykonaniem przelewu ze swojego konta w innym banku, bądź za pomocą kuriera. 

Coraz bliżej nagrody

Jedynym warunkiem, który musimy spełnić to dokonanie transakcji bezgotówkowej w wysokości minimum 1000zł (z nowo otwartego konta).
Wpływ z przyznanej nagrody uzyskamy 31.01.2017r, jeżeli wciąż będziemy właścicielami Konta z Lwem, karty debetowej oraz konta oszczędnościowego. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.