2016/06/15

Zarabiaj dzięki „Koncie Godnym Polecenia” – 4% w skali roku oraz dodatkowe 100 zł!„Konto Godne Polecania” jak sama nazwa wskazuje, jest wariantem godnym uwagi. Jego oprocentowanie to aż 4% w skali roku. Dodatkowo dzięki promocji Comperia Bonus 6, możemy uzyskać 100 zł za jego założenie do końca czerwca 2017r.Kto może ubiegać się o nagrodę?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku. Takich, którzy w okresie od 15.08.2015 do momentu zawarcia umowy o „Konto Godne Polecenia” nie posiadali innego rachunku w banku. Dotyczy ona również posiadaczy karty kredytowych oraz kredytu, którzy nie są posiadaczami konta gotówkowego. 
 
Co dalej?

Spełniając powyższy warunek, następnym krokiem jest rejestracja na stronie comperiabonus oraz potwierdzenie rejestracji za pomocą wygenerowanego linku, który otrzymamy na adres e-mail. Pamiętajmy o istotnej kwestii, jaką jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową. Jest to niezbędny krok wymagany w promocji – pozwala na przekazywanie przez BZ WBK naszych danych. 

Chcąc aktywować konto mamy do wyboru dwie metody. Pierwszą jest dokonanie przelewu ze swojego konta w innym banku. Następną jest przesyłka kurierem, który dostarczy do nas fizyczną umowę. 

Jak uzyskać bonus?
  
Aby uzyskać 100zł, musimy wykonać 6 transakcji bezgotówkowych za pomocą karty, BLIKu lub telefonu. Muszą one zostać zaksięgowane do 31.08.2016r

Ponadto warto wnioskować o kartę do rachunku, ponieważ jest ona darmowa przez rok – do końca czerwca 2017 r. 

Informacje na temat wygranej otrzymamy do 23.09.2016r. Możemy się jej spodziewać za pośrednictwem e-mail lub SMSa. Następnym koniecznym krokiem będzie wejście na stronę promocji oraz wypełnienie wymaganych danych, niezbędnych do odbioru premii: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer aktywnego „Konta Godnego Polecenia”. Mamy  na to 5 dni. 

Bonus w wysokości 100zł wpłynie na nasze konto najpóźniej 30.09.2016r.

Szczegółowy regulamin znajduje się pod tym adresem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.