2017/03/17

2,5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł w Getin Banku

W Getin Banku pojawiła się promocja, która na pewno zainteresuje wszystkich, którzy szukają odpowiedniego konta do ulokowania swoich oszczędności. Spełniając bardzo proste warunki można zyskać nawet 2,5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł. Oprocentowanie będzie obowiązywać przez 122 dni od momentu założenia konta. Dodatkowym atutem promocji jest to, że będą mogli z niej skorzystać nie tylko nowi klienci.


2,5% dla nowych klientów


Aby móc skorzystać z promocji w której do zdobycia jest 2,5% na koncie oszczędnościowym należy być klientem, który nie posiadał żadnego produktu w Getin Banku po 1 stycznia 2016 r. Oznacza to, że z promocji wykluczone są nie tylko osoby, które posiadały konto osobiste czy kartę kredytową, ale również te lokujące swoje środki na produktach oszczędnościowych.

Jeśli powyższy warunek jest spełniony to wystarczy już tylko wysłać wniosek z dedykowanej strony promocji i podpisać umowę o konto oszczędnościowe do 31 maja 2017 r. Nie zapomnijmy o wybraniu wyciągu w formie elektronicznej oraz wyrażeniu wszystkich wymaganych zgód marketingowych. Dodatkowo będziemy musieli jeszcze założyć dowolne konto osobiste, którego prowadzenie będzie darmowe, jeśli nie zamówimy do niego karty debetowej.

Bank przygotował również możliwość dla tych, którzy nie chcą zakładać konta osobistego. Będą oni mogli założyć rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 2,1% w skali roku.


2,2% dla obecnych klientów


Nieco obniżone ale równie wysokie oprocentowanie wynoszące 2,2% w skali roku bank przygotował dla klientów, którzy od 1 stycznia 2016 r. nie posiadali konta oszczędnościowego w Getin Banku, ale mogły w tym czasie posiadać inne produkty.

Zasady przyznania podwyższonego oprocentowania są takie same jak w przypadku nowych klientów. Jeśli nie posiadamy konta osobistego, to będziemy musieli je założyć, a następnie podpisać umowę o konto oszczędnościowe do 31 maja 2017 r. W tym przypadku również konieczne jest wybranie wyciągu elektronicznego i wyrażenie wymaganych zgód marketingowych. Osoby, które nie będą chciały zakładać konta osobistego, będą miały możliwość zyskania oprocentowania na poziomie 1,6% w skali roku.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji.

Zyskaj 2,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.