2017/03/20

100 zł za założenie iKonta BGŻ BNP Paribas oraz do 200 zł zwrotu w postaci moneybacku

Wystartowała kolejny edycja Money Manii. Tym razem zakładając iKonto w banku BGŻ BNP Paribas zgarnąć możemy bardzo łatwe 100 zł. Dodatkową nagrodą w promocji jest nawet 200 zł zwrotu za zakupy opłacone bezgotówkowo. Liczba rejestracji jest ograniczona, więc trzeba się spieszyć!


Kto skorzysta z promocji?


Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli takich którzy:

w okresie od dnia 06 marca 2014 roku do dnia 05 marca 2017 roku (czyli w okresie 36 miesięcy przed startem Promocji) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku oraz, przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w BGŻ S.A. ani w BNP Paribas Bank Polska S.A.

Jeśli spełniamy ten warunek, to możemy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Aby rejestracja przebiegła pomyślnie należy zaznaczyć wszystkie zgody. Następnie do 16 kwietnia 2017 r. będziemy musieli zawrzeć umowę i aktywować iKonto wraz z kartą debetową.

Uwaga: promocja trwa do 31 marca 2017 r. lub do wyczerpania limitu wynoszącego 1100 rejestracji. Później zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Jak zdobyć 100 zł premii?


Aby zdobyć premię w wysokości 100 zł trzeba będzie spełnić dwa proste warunki. Pierwszy z nich to zapewnienie wpływu na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł. Wyłączone są:

- wpływy z rachunków własnych uczestnika prowadzonych w banku,
- wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu zerwanych/kapitalizowanych depozytów (lokaty i konta oszczędnościowe) w banku, uruchomienia kredytów (zobowiązań kredytowych) w banku.

Najprościej będzie więc przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku. Drugi warunek wiąże się z dokonaniem płatności bezgotówkowych w punktach handlowo – usługowych nowo wydaną kartą debetową na łączną kwotę wynoszącą min. 300 zł. Oba warunki należy spełnić w kwietniu oraz maju.

Jeśli warunki zostaną spełnione, to nagroda w wysokości 100 zł zostanie przekazana przelewem do dnia 30 czerwca 2017 r. Do tego czasu musimy nadal być posiadaczami konta oraz karty debetowej. Nie zapomnijmy o uzupełnieniu swoich danych potrzebnych do odbioru premii (do 29 czerwca 2017). Mail z instrukcjami pojawi się na naszym koncie do dnia 18 maja 2017 r.

Więcej szczegółów w regulaminie.


Dodatkowe 200 zł w postaci zwrotu


Warunki uczestnictwa w promocji ze zwrotem są takie same jak w przypadku promocji z premią za otwarcie iKonta. Klienci biorący udział w akcji będą premiowani za wykonanie transakcji bezgotówkowych zwrotem w wysokości 3% ich wartości. Maksymalna premia miesięczna wynosi 40 zł. Zwrot za zakupy będziemy otrzymywać przez 5 miesięcy, a więc maksymalna kwota jaką można zyskać wynosi 200 zł. Niektóre transakcje są wyłączone z promocji:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  •  8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  •  4111, określający m.in. usługi transportowe,
  •  6012, określający instytucje finansowe,
  •  6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  •  6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  •  4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
  •  4900 określający płatność rachunków.

Warto tutaj zauważyć, że samo spełnienie warunków promocji Money Manii zapewnia nam już 9 zł zwrotu miesięcznie (łącznie 18 zł, ponieważ warunki należy spełnić w kwietniu oraz w maju). Każda kolejna transakcja, to dodatkowe zwroty.

Prześwietlenie oferty iKonta


iKonto w BGŻ BNP Paribas to rachunek darmowy dla osób poniżej 26 roku życia. Osoby, które przekroczyły ten wiek również mogą nic nie płacić, jeśli tylko spełnią jeden prosty warunek, jakim jest zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł miesięcznie. W innym przypadku opłata wyniesie 10 zł.

Podobne warunki dotyczą karty kredytowej. Z opłaty zwolnione są osoby poniżej 26 roku życia oraz ci, którzy wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie. Inaczej opłata wyniesie 7 zł.

Za spełnienie tych warunków bank oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Załóż iKonto i odbierz nawet 300 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.