2016/11/07

Rusza kolejna Money Mania! Do zgarnięcia 4% na Koncie Godnym Polecenia i aż 100 zł premii.


Money Manię kojarzy już pewnie każdy, jest to bowiem jej IX edycja! Reaktywacje wskazują na bardzo duże zainteresowanie, które napędza powstawanie kolejnych akcji. Tym razem współpraca dotyczy Banku Zachodniego WBK. Dzięki aktualnej promocji „Konto z kartą procentuje” możemy w nim otworzyć „Konto Godne Polecenia”, które oprocentowane jest na 4% w skali roku. To nie wszystkie bonusy – zakładając konto za pomocą odpowiedniej strony Money Mania, otrzymamy dodatkowe 100 zł!  


Szczegóły promocji

Zacznijmy od informacji, kto może korzystać z promocji. Jest ona skierowana do osób, które w ostatnim czasie nie posiadały rachunku w BZ WBK. 

„Uczestnikiem Promocji może być osoba fizyczna (…) która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających dzień otwarcia Konta nie posiadała konta osobistego w Banku prowadzonego w złotych

Jeżeli jesteśmy właśnie takim klientem oraz chcemy wziąć udział w promocji, naszym zadaniem będzie wejście na stronę promocji oraz do 30.listopada.2016 r. dokonanie rejestracji. Wymaga ona późniejszego potwierdzenia, a także wyrażenia zgody na przekazywanie organizatorowi informacji bankowej na nasz temat. Następnym obowiązującym nas terminem jest 31.grudnia.2016 r – do tego czasu zobowiązani jesteśmy założyć konto w BZ WBK. 

Ważne jest również, abyśmy w ciągu każdego z 2 miesięcy kalendarzowych, w których trwa akacja (czyli grudzień oraz syczeń) zapewnili odpowiednią wysokość wpływów. Ich łączna miesięczna wartość musi wynosić nie mniej niż 1 000 zł.  

O wypłacie premii zostaniemy poinformowani do 27.lutego.2017 r. Do tego czasu musimy pamiętać o uzupełnienie danych wymaganych przy wypłacaniu premii. W tym celu wystarczy wejść na stronę Money Manii oraz uzupełnić pola z aktualnym numerem konta. Wypłata bonusów została zaplanowana do 10.marca.2017 r

Konto, które procentuje

„Konto Godne Polecenia” pozwala na wysokie oprocentowanie naszych środków – 4% w skali roku dla kwoty do 4 000 zł. Aby  je uzyskać, musimy spełnić kilka warunków. 

Po pierwsze naszym zadaniem jest wykonanie nie mniej niż 5 transakcji miesięcznie za pomocą karty. Ich wartość może być dowolna, natomiast musimy pamiętać o tym, aby zostały one zaksięgowane w danym miesiącu kalendarzowym. Polega to na tym, że wykonując transakcje w listopadzie, wypracowujemy sobie 4% oprocentowanie w grudniu, natomiast jeżeli dokonamy tego w grudniu, oprocentowanie zacznie obowiązywać dopiero w styczniu.  

Dodatkowo pamiętajmy, aby w momencie zawierania umowy z bankiem, wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Ponadto wymagane jest podanie aktualnego numeru telefonu, na który będziemy otrzymywać niezbędne informacje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.