2017/03/13

ING Bank Śląski: 120 zł za założenie Konta z Lwem

ING Bank Śląski po raz kolejny zachęca nowych klientów do założenia Konta z Lwem. Tym razem do standardowej premii wynoszącej 100 zł, bank dorzuca jeszcze dodatkowe 20 zł za płatności BLIKiem. Oprócz tego, udział można wziąć w jeszcze jednej akcji zorganizowanej przez ING w której do zdobycia jest kolejna stówka. Sprawdźmy zatem szczegóły.Premia dla nowych klientów


Tradycyjnym warunkiem udziału w tego typu promocjach jest status nowego klienta banku. Według regulaminu są to osoby, które od 1 lipca 2015 r. nie posiadały lub nie współposiadały w banku ING któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Jeśli spełniamy ten warunek, to następnie trzeba będzie złożyć wniosek o Konto z Lwem z kartą debetową oraz Otwarty Rachunek Oszczędnościowy. Wniosek jest dostępny na dedykowanej stronie promocji, należy go złożyć do 14 kwietnia 2017 r. Dodatkowo konieczne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez cały okres promocji.

Warto tutaj zaznaczyć, że osoby posiadające już dostęp do bankowości internetowej, wniosek muszą złożyć po zalogowaniu się na swoje konto. Osoby te będą musiały również wypełnić formularz przystąpienia do promocji, którego z kolei całkowicie nowi klienci nie muszą wypełniać.

Jak zdobyć 120 zł premii?


Po założeniu konta możemy zająć się zdobywaniem premii. Nagroda jest podzielona na dwie części: 100 zł za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą oraz 20 zł za wykonanie minimum trzech transakcji BLIKiem. Premia zostanie nam przyznana jeśli do 14 sierpnia 2017 r. uda nam się w ten sposób wydać min. 1000 zł.

Wypłata premii powinna nastąpić do 15 września 2017 r. Oczywiście jeśli do tego czasu nie zrezygnujemy z założonego w promocji konta osobistego, karty debetowej oraz Otwartego Rachunku Oszczędnościowego.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?


Zakładane w promocji Konto z Lwem Direct jest rachunkiem darmowym. Jedyna opłata z jaką możemy się spotkać, to opłata za kartę, która wynosi 7 zł. Opłaty tej można się jednak pozbyć, jeśli w okresie miesięcznym, czyli od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca uda nam się wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł. Jeśli chodzi o bankomaty, to na darmowe wypłaty możemy liczyć jedynie z urządzeń ING, sieci Planet Cash oraz jedną darmową wypłatę z urządzeń innych firm. Każda kolejna wypłata będzie nas kosztować 2,50 zł.

Dodatkowe profity


Na koniec chcemy przypomnieć o dodatkowej promocji ING, która trwa do końca marca. Jest to promocja w której bank oferuje 100 zł za regularne oszczędzanie. Aby zdobyć premię wystarczy zainwestować zaledwie 150 zł w bezpieczne fundusze inwestycyjne. Dokładne prześwietlenie oferty dostępne jest tutaj.

Warto również pamiętać, że nowi klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym na którym można ulokować nawet 100 tys. zł. Oprocentowanie rachunku wynosi 2% w skali roku i obowiązuje przez 4 miesiące.

Załóż Konto z Lwem Direct i odbierz premię!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.