2017/02/10

Millennium: załóż Konto 360° i odbierz bon o wartości 100 zł do wykorzystania w empik.com

Mamy kolejną promocję banku Millennium. Tym razem za założenie Konta 360° lub 360° Student można zdobyć bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Sprawdźmy jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z promocji.


Dla kogo promocja?


Tradycyjnie promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Według regulaminu premiowane będą tylko te osoby, które nie posiadały żadnego produktu po dniu 1 kwietnia 2015 r. Z promocji wyłączone są również osoby, które są lub były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku, jako posiadacz rachunku wspólnego, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku, jak również ci, którzy są lub byli w tym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz karty kredytowej dodatkowej.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, to możemy już przystąpić do promocji. Wniosek o konto osobiste i kartę debetową należy złożyć przez dedykowaną stronę promocji. Mamy na to czas do 28 lutego 2017 r. Samą umowę należy zawrzeć do 6 marca bieżącego roku. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych z wykorzystaniem poczty tradycyjnej, telefonu oraz kanałów elektronicznych. Zgoda nie może zostać zmieniona lub wycofana przez cały okres trwania akcji.

Jak zdobyć bon o wartości 360 zł?


Zasady zdobycia bonu są dosyć proste. Wystarczy, że do 31 marca 2017 r. wykonamy transakcje bezgotówkowe (kartą lub BLIKiem) na łączną kwotę 360 zł. Istotne jest to, aby transakcje zostały zaksięgowane w tym terminie.

Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stronie empik.com zostanie nam przekazany za pomocą wiadomości w systemie transakcyjnym Millenet lub SMSem. Czas na zrealizowanie kuponu mamy do 15 kwietnia 2017 r.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?


Konto 360° w banku Millennium jest jednym z lepszych rachunków na rynku. Jest ono całkowicie darmowe, jeśli zapewnimy comiesięczne wpływy w wysokości 1000 zł i wykonamy jedną transakcje kartą na dowolną kwotę. W przypadku Konta 360° Student (konto dla osób poniżej 26 roku życia) jest jeszcze prościej, ponieważ w tym przypadku wystarczy tylko jedna transakcja kartą w miesiącu. Za darmo możemy również korzystać ze wszystkich bankomatów.

Załóż Konto 360° i odbierz premię!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.