2017/02/07

5% zwrotu za płatności w Banku Pocztowym!Bank Pocztowy ruszył z kolejnymi ofertami. Od 1.02 możemy w skorzystać z nowych rachunków - Bliskiego Konta Pocztowego oraz Pocztowego Konta Bez Ograniczeń. Na dodatek oba konta pozwalają nam zarobić! Korzystając z  nich możemy bowiem otrzymać aż 5% zwrotu, wystarczy jedynie robić zakupy z kategorii zdrowie, kultura, sport i rekreacja.Jak zarobić w Banku Pocztowym?

Jeżeli chcemy skorzystać z promocji w Banku Pocztowym, naszym pierwszym krokiem będzie dokonanie zgłoszenia poprzez infolinię lub udając się do placówki banku. Po dokonaniu zgłoszenia  będziemy musieli złożyć wniosek o jeden z nowych rachunków proponowanych przez bank oraz wyrobić do niego kartę (Visa lub MasterCard). Dodatkowo konieczna jest akceptacja regulaminu promocji, a także wyrażenie zgody na działania marketingowe oraz otrzymywanie informacji handlowej. 

Co dalej? Czekamy na nasze 5% zwrotu z środków wydanych w sklepach ze specjalnymi oznaczeniami MCC. Kategorie brane pod uwagę to:

- Zdrowie (apteki, drogerie) – kody MCC: 5122, 5912
- Kultura (kina, teatry, muzea, opery, filharmonie) – 7832, 7922,7929
- Sport i Rekreacja – sklepy sportowe – stroje, sprzęt i akcesoria sportowe, sklepy rowerowe – sprzedaż i serwis – 5655, 5940, 5941, 5998; pływalnie i baseny, parki wodne, Parki rozrywki, cyrki, akwaria i delfinaria, atrakcje turystyczne – 7991,7996, 7998, 7999; obiekty sportowe, kluby sportowe, fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, campingi, stoki narciarskie, studia i szkoły tańca – 7032, 7911, 7941, 7997 

Warto zwrócić uwagę na fakt, że zwrot zostanie przyznany tylko za jedną kategorię, którą wybieramy na samym początku promocji. Na szczęście mamy możliwość zmiany kategorii – zostanie ona „włączona” od nowego miesiąca po tym, w którym zgłosiliśmy chęć zmiany. 

Zwrot zostaje naliczany po wydaniu minimum 300 zł za pomocą karty oraz wpływie na konto w wysokości 1000 zł miesięcznie. Jest jeden haczyk – miesięcznie otrzymamy maksymalnie 20 zł zwrotu, co pozwala nam zgarnąć 200 zł do końca roku. 

Premii możemy spodziewać się na naszym koncie najpóźniej 15 dnia miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków. 

Prześwietlenie rachunków w Banku Pocztowym

Najbardziej opłacalne będzie założenie Bliskiego Konta Pocztowego, które stanie się dla nas zupełnie darmowe po wykonaniu kilka transakcji. Konkretnie chodzi o wydanie miesięcznie minimum 300 zł kartą. W innym przypadku zapłacimy za nie 10 zł. Karta do konta jest dla nas darmowa bez wykonywania dodatkowych warunków! Pocztowe Konto Bez Ograniczeń wyniesie nas natomiast 15 zł miesięcznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.