2017/02/06

VI edycja programu poleceń w PKO BP! 100 zł za założenie konta i 10 biletów do kina!To już VI edycja cieszącego się ogromnym zainteresowaniem programu poleceń „Mam PKO”. Tym razem osoba dołączająca do grona klientów PKO otrzymuje 100 zł, natomiast osoba, która ją poleciła – 50 zł. Warto zaangażować się w system poleceń, ponieważ dla najbardziej aktywnych polecających zostały przyznane bardzo cenne nagrody. Dodatkowo osoby do 26 roku życia dzięki ofercie mogą zgarnąć również 10 biletów do kina, których łączna wartość to prawie 200 zł! 100 zł za założenie konta

Chcąc skorzystać z najnowszej promocji, musimy posiadać status nowego klienta. W regulaminie został on określony jako osoba fizyczna, która w dniu złożenia wniosku o konto promocyjne oraz w przeciągu 3 ostatnich lat, nie posiadała żadnego innego konta w PKO BP. Dodatkowo osoba ta nie mogła złożyć wniosku o otwarcie konta tuż przed startem promocji i co za tym idzie, nie była w czasie jego rozpatrywania w chwili przystąpienia do akcji. 

Jeżeli mieścimy się w normach opisanych przez regulamin, możemy przystąpić do promocji. W tym celu wystarczy wejść na dedykowaną stronę, gdzie będziemy mogli złożyć wniosek o otwarcie rachunku. W tym miejscu będziemy musieli również wpisać kod polecający, który możemy otrzymać od znajomych, posiadającego rachunek w PKO BP. 

Musimy pamiętać również o wyrażeniu zgody na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych oraz akceptacji regulaminu. Rachunek musi zostać aktywowany między 1.02, a 1.05.2017

Na tym etapie czeka nas jeszcze jeden krok, aby zgarnąć obiecane pieniądze – w tym celu musimy w ciągu 30 dni od aktywowania rachunku, wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową w sklepach stacjonarnych, której wartość wyniesie nie mniej niż 200 zł. Oznacza to, że możemy jednorazowo wydać 200 zł, lub rozdzielić to na kilka mniejszych transakcji. Dodatkowo czeka nas realizacja jeszcze jednej transakcji z wykorzystaniem aplikacji IKO, czyli za pomocą kodu lub czeku BLIK. Jej minimalna wartość to tylko 10 zł (również w sklepie stacjonarnym). 

Wypłata nagród

Premia (100 zł dla poleconego oraz 50 zł dla polecającego) zostanie przelana na nasze konto najpóźniej po 75 dniach od końca etapu, w którym wzięliśmy udział. Etapy zostały podzielone następująco:

- 1.02 – 2.03.2017
- 3.03 – 1.04.2017
- 2.04 – 1.05.2017

Miła informacja dla polecających – została dla nich przewidziana jeszcze jedna nagroda. Bank postanowił nagrodzić najbardziej aktywne osoby. W zamian za największą liczbę poleceń można dostać aż 5 000 zł! Drugie miejsce nagrodzone będzie 3 000 zł oraz trzecie 1 000 zł. 

W jaki sposób zostać osobą polecającą? Wystarczy wejść na stronę promocji oraz zarejestrować się! Kod promocyjny, który będziemy musieli przekazać osobom polecanym to nic innego jak nasz numer telefonu. 

10 biletów do kina dla młodych

Osoby, które nie ukończyły  jeszcze 26 roku  życia mogą dodatkowo zgarnąć 10 biletów do sieci kin Cinema City lub Helios. Wystarczy, że założą Konto dla Młodych – najbardziej opłacalne będzie założenie konta za pomocą systemu poleceń. Wystarczy, że po jego aktywowaniu zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji „Kino za 0”. Warto już teraz przystąpić do promocji, ze względu na ograniczoną pulę nagród.  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.