2017/02/17

Toyota Bank: 140 zł premii za założenie lokat 2,3% i 2,5% dla nowych klientów oraz 70 zł dla obecnych + 50 zł za polecenie

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy poszukują dobrych lokat bankowych. W ofercie Toyota Banku właśnie pojawił się Plan Depozytowy na 160 dni, który oferuje 2,5% w skali roku. To jednak nie wszystko. Biorąc udział w specjalnej promocji można założyć dodatkową lokatę 2,3% i zdobyć 140 zł premii (nowi klienci) lub 70 zł (obecni klienci) oraz zwolnienie z opłat za konto.


140 zł dla nowych klientów


Promocja „Zarabiaj z duetem korzyści” w której do zdobycia jest 140 zł premii przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Według regulaminu są to osoby, które:

nie posiadają i nie posiadały w okresie od 1.01.2016 roku do dnia 14.02.2017 roku Konta Jedynego w Banku

Jeśli warunek uczestnictwa jest spełniony to następnym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Mamy na to czas do 8 marca 2017 r. Konieczne będzie podanie swojego imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez organizatora promocji. Po rejestracji i aktywacji dostępu zostaniemy przekierowani do promocyjnego wniosku o Konto Jedyne. Podczas wypełniania będziemy musieli wyrazić zgodę na przysyłanie informacji handlowych o ofercie banku, przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz przekazywanie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. Po złożeniu wniosku skontaktuje się z nami konsultant banku i umówi wizytę kuriera w celu założenia konta.

Same warunki jakie należy spełnić są dosyć proste. Do 15 kwietnia 2017 r. musimy założyć co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 160 dni na kwotę min. 5 000 zł oraz co najmniej jedną lokatę Depozyt Plus na 12 miesięcy również na kwotę min. 5 000 zł. Gwarantowane oprocentowanie dla uczestników akcji wynosi 2,5% oraz 2,3% w skali roku. Ostatni wymóg jaki należy spełnić dotyczy utrzymania lokat przez co najmniej 90 dni, licząc od momentu założenia każdej z nich. Wcześniejsze zakończenie depozytu skutkuje utratą naliczonych odsetek, więc warto utrzymać lokatę do końca.

70 zł dla obecnych klientów


Obecni klienci, aby wziąć udział w promocji również będą musieli się zarejestrować się na dedykowanej stronie i wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na przesyłanie informacji handlowych oraz zgoda na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Uwaga: w promocji premiowania są tylko obecni klienci, którzy założyli Konto Jedyne w jednej z akcji organizowanych przez Agorę.

Jeśli chodzi o warunki promocji, to są one bardzo podobne jak w przypadku nowych klientów. Obecni klienci również będą musieli do 15 kwietnia założyć co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 160 dni na kwotę min. 5 000 zł oraz przynajmniej jedną lokatę Depozyt Plus na 12 miesięcy na kwotę min. 5 000 zł. Istotny jest tutaj fakt, że obecni klienci muszą zwiększyć saldo depozytów posiadanych w Toyota Banku w dniu 14.02.2017 r. o co najmniej 10 000 zł. Saldo to musi być zwiększone przez 30 dni, co oznacza, że jeśli w międzyczasie (po założeniu dwóch promocyjnych lokat) skończy się nam jakaś inna lokata i saldo nie będzie zwiększone w danym dniu, to premia niestety przepadnie. Dobrze jest więc dokładnie sprawdzić swoje lokaty i zaplanować wszystko tak, aby zwiększyć saldo z dnia 14.02.2017 r. o 10 000 zł i utrzymać je przez 30 dni. Oczywiście, aby otrzymać premię w wysokości 70 zł trzeba będzie utrzymać zarówno lokatę Plan Depozytowy na 160 dni, jak i Depozyt Plus na 12 miesięcy przez okres co najmniej 90 dni.

Wypłata premii + dodatkowa premia w postaci zwrotu opłat za konto


O otrzymaniu premii zostaniemy powiadomi drogą mailową do 31 lipca 2017 r. Ważne, aby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową w tym czasie, ponieważ po otrzymaniu maila konieczne będzie uzupełnienie swoich danych potrzebnych do odbioru premii. Dane powinniśmy uzupełnić do 10 sierpnia 2017 r., natomiast sama premia zostanie wypłacona 25 sierpnia 2017 r.

Bank oferuje nam jeszcze zwrot opłat za prowadzenie Konta Jedynego. Aby go uzyskać, należy mieć aktywne jednocześnie dwie lokaty założone w promocji, czyli Plan Depozytowy na 160 dni oraz Depozyt Plus na 12 miesięcy. Zwrot będzie obowiązywał do końca 2017 roku, jednak biorąc pod uwagę, że jedna z lokat trwa 160 dni, to póki co mamy zapewniony zwrot tylko za okres 5 miesięcy. Jeśli Plan Depozytowy na 160 dni będzie nadal dostępny po zakończeniu promocyjnej lokaty, to możemy znów go założyć w celu uzyskania dalszego zwolnienia z opłat. Zwroty pojawią się na naszym koncie do 15. Dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków zwrotu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Prześwietlenie ofert


Konto Jedyne to rachunek, który może być płatny lub nie. Aby pozbyć się opłat wystarczy wyrobić kartę do konta (nie jest ona wymagana w promocji) i wydać nią 400 zł miesięcznie. W innym przypadku będziemy musieli ponieść drobne opłaty. Pamiętajmy jednak, że dzięki udziałowi w promocji mamy zagwarantowany zwrot tych kosztów do końca 2017 roku. Biorąc pod uwagę wszystkie koszty, promocja i tak się mocno opłaca, tym bardziej, że koszt Konta Jedynego to jedyne 2,49 zł miesięcznie.

Plan Depozytowy na 160 dni to lokata oprocentowana na poziomie 2,5% w skali roku. Można ich założyć maksymalnie 10, w czym każda z nich może mieć wartość od 3 000 zł do 13 000 zł.

250 zł za polecenie


Bank przygotował jeszcze jedną okazję do zdobycia premii dla obecnych klientów. Mamy na myśli program poleceń, w którym za każde skuteczne polecenie można zgarnąć 50 zł premii, przy czym nie więcej niż 250 zł. Maksymalnie można więc otrzymać nagrodę za 5 skutecznych poleceń. Aby polecić ofertę, trzeba zarejestrować się na stronie promocji i następnie wygenerować swój unikalny kod polecający. Wygenerowany kod wystarczy podesłać znajomemu, który będzie musiał zarejestrować się na stronie promocji, podać imię, nazwisko oraz adres e-mail polecającego i spełnić warunki dotyczące nowych klientów, które opisaliśmy już wcześniej. Premia za skuteczne polecenie zostanie wypłacona razem z poprzednią premią do 25 sierpnia 2017 r.

Załóż Konto Jedyne wraz z lokatami i odbierz premię!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.