2017/02/27

400 zł do wydania w perfumerii Douglas za wyrobienie darowej karty Simplicity w Citibanku

Wystartowała druga edycja promocji Citibanku w której za założenie darmowej karty kredytowej Simplicity, można zgarnąć bon o wartości 400 zł do wykorzystania w drogerii Douglas. Poprzednim razem akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego bank postanowił zmienić nieco warunki. Nie ma się jednak co martwić, nadal są one bardzo proste do spełnienia.


Kto skorzysta z promocji?


Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas” przeznaczona jest dla nowych klientów banku. W tym przypadku oznacza to osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015 r. Dodatkowo już na samym wstępie, bank określa minimalne wymagania jakie musi spełnić klient, aby w ogóle móc myśleć o przyznaniu karty kredytowej:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy ten warunek, to do 30 czerwca 2017 r. będziemy musieli wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dedykowanej stronie promocji. Jest to ważne, ponieważ wnioski złożone w placówkach banku lub w inny sposób nie zaliczane do promocji. W ciągu kilku dni od wysłania formularza oddzwoni do nas konsultant w celu przeprowadzenia przez dalszy proces wyrabiania karty. Warto tutaj zaznaczyć, że bank może wymagać od nas dokumentów dochodowych – ich wykaz dostępny jest w załączniku do regulaminu.

Jak zdobyć voucher o wartości 400 zł?


Jeśli cały proces wyrabiania karty kredytowej przebiegnie pomyślnie, to od nagrody będą nas już dzielić tylko dwa proste warunki. Po pierwsze będziemy musieli zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online lub Citi Mobile. Drugi warunek będzie się wiązał z wykonaniem płatności bezgotówkowych otrzymaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Na spełnienie obu warunków mamy czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc umowę podpiszemy na początku marca, to czas na logowanie i wydanie 1000 zł będziemy mieć aż do końca maja. Wychodzi więc na to, że miesięcznie trzeba będzie wydać po około 333 zł. Jak widać nie jest to zbyt wymagający warunek i każda pracująca osoba powinna go spokojnie spełnić.

To w zasadzie tyle. Voucher o wartości 400 zł zostanie do nas wysłany za pomocą wiadomości w systemie bankowości internetowej do końca miesiąca po miesiącu w którym spełniliśmy warunki. Jeśli więc warunki spełniliśmy w maju, to voucher otrzymamy do końca czerwca. Bon będzie ważny do 31 grudnia 2107 r. i będzie go można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnym jak i w sklepie internetowym douglas.pl.

Jak uniknąć opłat?


Promocja Citibanku jest o tyle ciekawa, że można przez nią przejść nie ponosząc żadnych opłat. Jak to zrobić? Po pierwsze należy wybrać dobrą kartę kredytową. Do wyboru mamy kartę MasterCard World lub kartę Simplicity. Pierwsza opcja daje nam możliwość zbierania punktów wymiennych na nagrody, ale kosztuje aż 18 zł miesięcznie. Lepszym wyborem będzie karta Simplicity, która jest całkowicie darmowa – o ile zadłużenie na karcie będzie spłacane na czas. Musimy tylko pamiętać, aby podczas rozmowy z konsultantem od razu zaznaczyć, że nie interesują nas żadne płatne usługi, czy założenie dodatkowego konta osobistego (nie jest wymagane w promocji). Warto również wiedzieć, że bank oferuje nam bezpłatne korzystanie z karty, ale tylko do płatności bezgotówkowych. Za wypłaty z bankomatów będą naliczane odsetki.

Wyrób kartę Simplicity i odbierz 400 zł do wykorzystania w Douglasie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.