2017/01/27

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole!Credit Agricole zawzięcie walczy o klientów. Dzięki często występującym promocjom jest to najczęściej wybierany bank w przypadku przeniesienia konta od konkurencji. Nie powinno to nikogo dziwić – jest to bowiem jedyny bank, który gwarantuje bonusy w zamian za taką zmianę. Tym razem nowi klienci mogą zgarnąć aż 200 zł! Warunki przystąpienia do promocji

Promocja trwa do 31.03.2017 i skierowana jest do osób, które w okresie od 1 roku przed datą otwarcia konta, nie posiadały konta indywidualnego oraz nie był współposiadaczem konta wspólnego w Credit Agricole w pakiecie innym, niż Pakiet Depozytowy. 

Jeżeli spełniamy ten warunek, następnym krokiem będzie przeniesienie rachunku. W tym przypadku wiąże się to z udaniem się do placówki banku, ponieważ opcja internetowa nie jest możliwa. 

Warunkiem promocji jest wyrażenie zgody na działania marketingowe banku, a także otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (w tym celu musimy dodatkowo podać swój numer telefonu oraz adres email). Dodatkowo konieczne jest udzielenie pełnomocnictwa dla banku, który w ten sposób będzie miał możliwość zamknięcia rachunku w poprzednim banku. 

200 zł za zapewnienie wpływów na konto

W celu otrzymania premii, naszym głównym zadaniem będzie zagwarantowanie comiesięcznych wpływów na nasze konto. Oznacza to, że zobowiązujemy się, że co miesiąc będziemy otrzymywać na nasze konto 3 000 zł, przez minimum 3 pierwsze miesiące. Podpisując umowę z Credit Agricole musimy dodatkowo podać dane osoby, od której będziemy uzyskiwać wpływy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pieniądze mogą być przekazywane od dowolnej osoby - pracodawcy lub z innego naszego konta.

Jeżeli spełniliśmy wszystkie powyższe punkty, premia w wysokości 200 zł pojawi się na naszym koncie najpóźniej w następnym miesiącu, po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Istotne jest, abyśmy w dniu wypłaty wciąż posiadali aktywne konto oraz kartę. 

Konto w Credit Agricole jest szczególnie korzystne dla osób, które posiadają mniej niż 27 lat. Jest ono bowiem zupełnie darmowe pod warunkiem, że wydamy kartą 1 zł/mies. Dla tych, którzy posiadają więcej niż 27 lat stworzone zostały dwie możliwości - Konto PROSTOoszczędzające Plus oraz Premium. Konto plus stanie się zupełnie darmowe po zapewnieniu 1500 zł wpływu miesięcznie oraz wydaniu 500 zł/mies. kartą, drugie natomiast po wpłacie w wysokości 10 000 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.