2017/01/17

T-Mobile Usługi Bankowe: wyrób kartę kredytową i wygraj Tablet Lenovo!To już kolejna promocja T-Mobile Usługi Bankowe, oddziału Alior Banku. Tym razem w zamian za wyrobienie  karty kredytowej, mamy możliwość zgarnięcia nowego Tableta Tab A7, którego wartość to prawie 400 zł! Promocja dotyczy darmowej karty kredytowej, dlatego warto się nią zainteresować.


Pierwszy etap promocji

Na wstępie zastanówmy się, kto zostanie dopuszczony do promocji – jest ona skierowana do osób, które aktualnie nie są posiadaczami karty kredytowej w Alior Banku oraz nigdy nie posiadały karty kredytowej w T-Mobile. 

Jeżeli spełnimy warunek i chcemy wziąć udział w akcji musimy wykonać kilka prostych czynności. Po pierwsze wejdźmy na stronę groupon.pl, gdzie za 5 zł  znajdziemy ofertę Alior Banku. Zakupu będziemy mogli dokonać najpóźniej 5.02.2017 - wtedy bowiem kończy się sprzedaż grouponów

Następnie naszym zadaniem będzie dokonanie zgłoszenia na stronie kartaztabletem.pl do 6.02.2017 oraz złożenie wniosku o kartę kredytową „Pomoc Mierzona Kilometrami” najpóźniej 7.02.2017. Na tym etapie podamy nasze dane osobowe tj imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także wpiszemy kod z groupona. Pamiętajmy, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z realizacją promocji, która znajduje się pod formularzem!

Nagroda za transakcje bezgotówkowe

Po wypełnieniu formularza, należy zaczekać na odpowiedź ze strony banku. Musimy zdawać sobie sprawę, że wyrobienie karty kredytowej będzie wymagało potwierdzenie naszej wiarygodności kredytowej. Oznacza to, że do dalszego etapu promocji będziemy mogli przejść jedynie po otrzymaniu pozytywnej decyzji ze strony banku, która musi nastąpić najpóźniej do końca lutego (do tego czasu musimy również aktywować kartę). Dodatkowo regulamin promocji wymaga od nas przyznanego limitu na karcie w wysokości minimum 4200 zł

Jeżeli wszelkie formalności zostały zakończone, a karta jest gotowa do użytku, naszym kolejnym zadaniem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych. Istotne jest, abyśmy zrealizowali je w marcu i kwietniu 2017, a ich wartość musi wynosić 750 zł każda. Oznacza to, że musimy wydać 2x750 zł. 

Z promocji zostały wyeliminowane transakcje oznaczone następująco:
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
- 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 - 6012, określający instytucje finansowe;
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
- 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Tablet zostanie nam wysłany za pomocą kuriera najpóźniej 30.05.2017. Ważne, abyśmy do tego czasu sprawdzali skrzynkę mailową, ponieważ do 16.05.2017 otrzymamy na nią wiadomość od organizatora promocji. Dowiemy się z niej o wygranej oraz potrzebie wypełnienia naszych danych osobowych do 29.05.2017. W innym przypadku tablet do nas nie trafi. 

Zakup kod groupon klikając TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.