2017/01/16

Promocja dla obecnych klientów T-Mobile! Zgarnij 50 zł z akcją „Bonus za wynagrodzenie”!

Jeżeli jesteś obecnym klientem banku T-Mobile, warto zainteresować się najnowszą promocję. Pozwala ona nam bowiem na otrzymanie premii w wysokości 50 zł. Warunki promocji są bardzo łatwe, wymagają od nas bowiem jednego przelewu na nasze konto oraz wykonania 3 bezgotówkowych transakcji kartą. Jest to łatwy sposób na zgarnięcie dodatkowej sumy pieniędzy.
 Do kogo skierowana jest promocja?
 
Osoby, które mogą wziąć udział w promocji zostały określone jako posiadacze rachunku, na który:

„w grudniu 2016 nie wpłynęło wynagrodzenie dokonane przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS lub łączna kwota wpływów w październiku, listopadzie i grudniu 2016 r. wynosiła mniej niż 500 PLN w każdym z tych miesięcy.”

Dodatkowo bank wymaga, abyśmy byli posiadaczami karty kredytowej do rachunku w T-Mobile. Zobowiązani jesteśmy również do wyrażenia zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach  marketingowych oraz upoważnienia banku do otrzymywania informacji na teraz naszych zobowiązań w BIK, BIG oraz Bankowym Rejestrze. Możemy tego dokonać za pośrednictwem infolinii, bankowości internetowej lub stacjonarnie w banku. 

50 zł za wykonanie transakcji 

Chcąc otrzymać premię, musimy wykonać kilka prostych czynności. Po pierwsze zaakceptujmy regulamin promocji – jak już wcześniej zostało wspomniane, możemy to zrobić telefonicznie, stacjonarnie lub za pomocą bankowości internetowej. Drugim krokiem będzie zapewnienie wpływu na nasze konto. Mamy 2 możliwości. Pierwszą jest otrzymanie wpływu z tytułu wynagrodzeń (może to być również emerytura i stypendium). Drugą opcją jest wykonanie przelewu z banku innego niż T-Mobile Usługi Bankowe, którego wartość wyniesie minimum 2000 zł. Ostatnim krokiem będzie wykonanie 3 transakcji za pomocą karty. Ich wartość jest zupełnie dowolna. 

Jeżeli wpływ na konto został zapewniony dzięki wypłacie wynagrodzenia, to nasze 50 zł zostanie naliczone w następnym miesiącu. Oznacza to, że jeżeli w styczniu otrzymamy przelew od naszego pracodawcy, w lutym możemy spodziewać się wypłaty całości premii. 

Drugim rozwiązaniem jest otrzymanie wpływu z innego banku o wartości minimum 2000 zł. Wybierając ten wariant premia zostanie przekazana etapami. W pierwszym miesiącu, po wykonaniu wpływu oraz 3 transakcji bezgotówkowych kartą,  będzie ona wynosiła 25 zł. Jeżeli dokładnie te same warunki powtórzymy w kolejnym miesiącu, zgarniemy 15 zł. To samo się stanie z następnym miesiącem – otrzymamy wtedy 10 zł. Oznacza to, że jeżeli w styczniu wykonamy warunki, otrzymamy 25 zł, w lutym 15 zł, a w marcu 10 zł. 


W promocji możemy wziąć udział między 10.01, a 31.03.2017r


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.