2017/01/19

mBank pozwala zarobić: załóż mBiznes konto Standard i zarób 250 zł!


Do niedawna mBank proponował jedną promocję, w której mogliśmy zgarnąć 100 zł za założenie mBiznes konta Standard. Jakby tego było mało, teraz możemy dodatkowo zarobić 150 zł – wystarczy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej stronie promocji. Łącznie pozwala nam to zgarnąć 250 zł! Warto się pospieszyć, ponieważ promocja kończy się wraz z końcem lutego!

Wyjątkowo proste warunki promocji!

Najnowsza promocja, w której możemy zgarnąć 150 zł, skierowana jest do nowych klientów banku. Zostali oni określeni następująco:

„Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku”

Jeżeli chcemy zgarnąć premię oraz jesteśmy nowym klientem banku, kolejnym krokiem będzie wejście na odpowiednią stronę oraz podanie adresu e-mail. W ten sposób zarejestrujemy się do akcji.

Następnie otrzymamy specjalnie wygenerowany link, który pozwoli nam złożyć wniosek o mBiznes konto Standard. Musimy również pamiętać o wyrażeniu zgody na przekazywanie naszych danych objętych ochroną bankową. W innym przypadku przeprowadzenie promocji będzie niemożliwe. 

Na zawarcie umowy mamy miesiąc od momentu złożenia wniosku (najpóźniej 31.02.2017). Istotne jest, abyśmy nie przekroczyli tego terminu, ponieważ wyeliminuje nas to z akcji.
Ostatnim krokiem będzie wykonanie transakcji – możemy tego dokonać za pomocą płatności kartą lub wykonując przelew do innego banku. 

Nic więcej nie  musimy już robić! O wygranej dowiemy się najpóźniej 31.05.2017. Zostaniemy wtedy również poinformowani o tym, że mamy 5 dni na uzupełnienie danych, które będą niezbędne do otrzymania premii. Nagroda w wysokości 150 zł znajdzie się na naszym koncie w ciągu 14 dni.

Dodatkowe 100 zł za przelew do ZUS

Warunki drugiej części promocji są porównywalne i również bardzo proste! Naszym zadaniem będzie założenie konta oraz wykonanie minimum jednego przelewu do ZUS, którego kwota nie może być niższa niż 250 zł. Transakcja musi zostać wykonana do 30 dniu od momentu otwarcia konta. Wypłaty możemy spodziewać się w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. 

Atutem promocji jest fakt, ze prowadzenie konta przez 24 miesiące będzie dla nas zupełnie darmowe. Obejmuje to prowadzenie rachunku, przelewy internetowe, wydanie karty i wypłaty w bankomatach. 

Wejdź na mbiznes5.zgarnijpremie.pl i wygrywaj! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.