2017/01/12

Zamów Kartę Kredytową Citibank i wygraj telefon LG K8 LTE!

Citibank po raz kolejny proponuje promocję, dzięki której możemy zgarnąć nowy telefon komórkowy. Konkretnie chodzi o LG K8 LTE, z Ekranem 5’’HD oraz Aparatem 8MP. Żeby go zdobyć, wystarczy założyć kartę kredytową w banku oraz wykonać kilka transakcji. I co najważniejsze – z promocji mogą skorzystać również dawni klienci Citibanku! Do kogo skierowana jest promocja?

Chcąc wziąć udział w promocji, musimy spełnić jeden kluczowy warunek: od 1.01.2015r nie posiadać głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo, jak zawsze w przypadku karty kredytowej, ważne jest, abyśmy wykazali się odpowiednią wiarygodnością wobec banku. Jest to istotne, ponieważ bank musi mieć pewność, że spłacimy zaciągnięte na karcie pożyczki. W tym przypadku oznacza to posiadanie:

„wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata”

Jeżeli spełnimy podane warunki, do 31.03.2017r musimy założyć konto za pomocą formularza, który znajduje się na stronie promocji. Następnie czeka nas oczekiwanie na rozmowę z konsultantem z banku, w trakcie której zostanie zweryfikowana nasza wiarygodność kredytowa. Ostatnim krokiem będzie podpisanie umowy, które nastąpi za pośrednictwem kuriera. 

Co zrobić, żeby wygrać telefon? 

Jeżeli już jesteśmy posiadaczami karty kredytowej, czeka nas prosta droga ku wygranej. Pierwszym krokiem będzie zalogowanie się do bankowości internetowej Citibank Online, bądź CitiMobile. Mamy na to 30 dni kalendarzowych od momentu podpisania umowy. 

Kolejnym krokiem będzie wydanie minimum 3 000 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych. Możemy tego dokonać w sklepie stacjonarnym lub Internecie. Wygrana będzie przeznaczona dla osób, które:

„dokonają nowo wydaną Kartą transakcje spełniające kryteria, na łączną kwotę min. 3 000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych, jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez Bank umowa o Kartę”

To tyle, jeżeli chodzi o warunki promocji. Nie są one szczególnie skomplikowane, dlatego warto zaangażować się w akcję. O przyznanych nagrodach dowiemy się w ciągu 14 dni od momentu spełnienia warunków. Informacji możemy spodziewać się dzięki wiadomości w bankowości internetowej. Telefon zostanie dostarczony za pomocą kuriera w przeciągu kilku dni od informacji o wygranej.

Więcej informacji znajduje się na stronie online.citibank.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.