2017/01/23

PKO BP: 10 biletów do kina za „Konto dla Młodych”


Część czytelników zapewne kojarzy promocję PKO BP, dzięki której mogliśmy zgarnąć bilety do kina. Ze względu na jej dużą popularność, niedawno ruszyła II edycja. Tym razem w zamian za założenie Konta dla Młodych, dostaniemy 10 biletów do kina. Warto się jednak pospieszyć ze względu na ograniczoną liczbę biletów!
Złóż wniosek i zaloguj się na stronie promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w dniu 31.12.2016 nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Banku. Jeżeli chcemy wziąć udział w akcji, musimy aktywować Konto dla Młodych do 19.02.2017. Jej niewątpliwym atutem jest fakt, że wniosek o konto możemy złożyć w dowolny sposób: w placówce lub przez internet. Ważne natomiast jest, abyśmy pamiętali o wyrobieniu karty debetowej MarterCard oraz o wyrażeniu zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych droga elektroniczną. 

Jeżeli posiadamy już aktywną kartę, następnym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji, na co mamy czas do 3.03.2017.

W regulaminie wyczytamy dokładnie:

"w terminie od 23 stycznia 2017 r. do 19 lutego 2017 r. podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie Konta wraz z Kartą lub złożyć elektronicznie wniosek o otwarcie Konta wraz z Kartą za pośrednictwem strony internetowej www.pkobp.pl."
 
Bilety do kina w zamian za jedną transakcję!

Jeżeli mamy już za sobą wszelkie formalności, czeka nas jeszcze jeden krok ku nagrodzie. Naszym ostatnim zadaniem jest wykonanie jednej transakcji z wykorzystaniem karty nie później niż 3.03.2017

W nagrodę 17.02 lub 14.03.2017 otrzymamy pakiet 10 elektronicznych kodów, które wymienimy na 10 biletów do wykorzystania w Cinema City lub Helios. Musimy do tego czasu posiadać aktywne konto, kartę oraz wyrażone zgody marketingowe. 

Konto dla Młodych nie wymaga od nas żadnych opłat, jeżeli wykonamy 5 operacji miesięcznie za pomocą karty. Musimy jednak pamiętać, że w momencie ukończenia 26 roku życia, konto automatycznie zmienia się na Konto za Zero.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.