2017/01/25

200 zł w T-Mobile: 100 zł za wyrobienie karty kredytowej i 100 zł za jej polecenie!Nowa promocja T-Mobile pozwala zarobić aż 200 zł. Nagroda podzielona została na dwie części. Pierwsze 100 zł możemy zyskać za polecenie nowego klienta, natomiast dodatkowe 100 zł, jeżeli ta osoba wyrobi kartę kredytową. Warto więc prześwietlić warunki promocji. 

 
100 zł dla osób zakładających kartę kredytową
 
Jeżeli chcemy wziąć udział w promocji, nasza karta kredytowa musi zostać założona dzięki poleceniu przez aktualnego klienta banku. Dzięki takiej rekomendacji możemy otrzymać 100 zł w zamian za jej założenie, pod warunkiem, że nigdy nie posiadaliśmy karty kredytowej w tym banku. Regulamin określa takie osoby następująco: 

„[osoba polecana] nigdy wcześniej nie podpisała z T-Mobile Usługi Bankowe umowy o Produkt, który jest jej rekomendowany”

Wniosek o konto musimy złożyć przez specjalnie wygenerowany link, który otrzymamy od osoby polecającej. 

Nagroda za wydanie 3 000 zł

Osoba, która chce zawalczyć o nagrodę, musi otrzymać zgodę od banku na otrzymanie karty kredytowej z limitem minimalnym w wysokości 4 000 zł. Dodatkowo musi podpisać umowę nie później niż 40 dni od momentu, w którym wysłała wniosek o założenie karty kredytowej. 

Jeżeli już posiadamy aktywną kartę, naszym zadaniem będzie wydanie określonej sumy pieniędzy. W tym przypadku bank wymaga od nas 3 000 zł, które musimy wydać bezgotówkowo w ciągu 3 miesięcy od jej uruchomienia. Oznacza to, że jeżeli kartę założymy w lutym, pieniądze musimy spożytkować od marca do maja. Warto przyjrzeć się liście transakcji, które nie będą wliczane w promocji:

Do transakcji Kartą nie są wliczane Transakcje w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równy:
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
- 4111, określający m.in. usługi transportowe,
- 6012, określający instytucje finansowe;
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
- 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne”

Nagrody możemy spodziewać się na naszym koncie najpóźniej 25 dnia miesiąca, po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Osoba, która została polecona oraz polecający otrzymają po 100 zł. Musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że bank ogranicza liczbę nagród, które możemy zgarnąć za polecenia. Promocyjne 100 zł wpłynie na nasze konto za pierwsze trzy polecenia. Za każde kolejne polecenie otrzymamy jedynie 60 zł. 

Promocja trwa do 28.02.2017.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.