2016/12/11

Wygraj aż 100 000 zł za korzystanie z BLIKa!Blikomania dostępna jest dla każdego i pozwala zarobić naprawdę sporą sumę pieniędzy. Dzięki niej możemy wziąć udział w loterii, która pozwoli nam wygrać nagrody w wysokości od 100 do 100 000 zł. 


Szybka rejestracja i płatności BLIKiem

Cała promocja jest niesamowicie łatwa w obsłudze oraz polega jedynie na płatnościach BLIKiem. Jeżeli chcemy, aby nasze płatności przynosiły korzyści, musimy zarejestrować się na stronie promocji oraz wyrazić zgody podane w formularzu – zgoda na przetwarzanie danych osobowych, udostępnienie informacji o transakcjach BLIKiem (dzięki temu nie będziemy musieli rejestrować każdej wykonanej transakcji) oraz akceptacja regulaminu. W ten sposób nasze transakcje rzeczywiście zaczną się liczyć. Możemy je naliczać za pomocą wypłat gotówki, płatności w sklepach, lub przelewów z wykorzystaniem numeru telefonu. 

Wszelkie wydane przez nas pieniądze zostaną zsumowane przez okres trwania promocji, czyli od 5.12.2016 r do 4.03.2017 r lub od momentu, kiedy zarejestrujemy się do loterii.

Promocja jest dostępna niemal dla każdego – możemy brać w niej udział już po ukończeniu 13 roku życia! Dodatkowo w regulaminie nie ma ograniczeń odnośnie liczby kont bankowych, z których będziemy korzystać. W takim przypadku musimy natomiast pamiętać o rejestracji każdej z aplikacji. 

Nagrody w blikomanii

Dzięki promocji mamy możliwość zgarnąć nagrody, które zostały podzielone następująco:

- codziennie: 10 x 100 zł oraz 1 x 1 000 zł
- miesięcznie: 3x 10 000 oraz 1x 100 000 zł

Oznacza to, że minimalnie możemy zyskać 100 zł dziennie, natomiast główna nagroda, która jest losowana raz w miesiącu, wynosi aż 100 000 zł

Promocja posiada jednak swoje limity. Każda z transakcji może zostać nagrodzona wyłącznie raz. Dodatkowo dziennie możemy wygrać jedynie jedną nagrodę danego typu. Musimy również zdawać sobie sprawę z faktu, że losowania dokonywane są w dni robocze, czyli transakcje z weekendu są objęte dopiero poniedziałkowym losowaniem. 

Jeżeli będziemy szczęśliwymi wygranymi, zostaniemy o tym poinformowani mailowo. W ten sposób otrzymamy instrukcję dotyczącą dalszego postępowania. 

Wejdź na blikomania.pl i zarejestruj się już dzisiaj!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.