2016/12/28

150 zł premii za konto osobiste i kartę kredytową w BZ WBK


Ruszyła najnowsza akcja dla nowych klientów BZ WBK! Ze względu na duże zainteresowanie „150 zł na dzień dobry” bank wystartował z drugą edycją promocji. Zasady są banalnie proste – tytułowa nagroda przyznawana jest w zamian za otwarcie konta osobistego oraz wyrobienie karty kredytowej. Niewątpliwym plusem jest fakt, że mamy zupełną swobodę w wyborze karty kredytowej – to my decydujemy, która sprosta naszym oczekiwaniom.

Nowi klienci banku, czyli 12 miesięcy bez konta

Bank precyzyjnie określa grono osób, do których skierowana jest promocja:

„[uczestnicy] w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie Umowy o Konto osobiste nie posiadali żadnego Konta osobistego w PLN (dot. Posiadaczy i Współposiadaczy)”

„w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej”

Jeżeli zaliczamy się do tego grona, naszym zadaniem będzie założenie konta oraz karty kredytowej za pośrednictwem internetu, infolinii lub oddziału banku. W tym celu do 28.02.2017 musimy złożyć wniosek o konto osobiste oraz najpóźniej w kolejnym miesiącu o kartę kredytową. Warto w tym celu skorzystać ze strony bzwbk.pl. Oba wnioski muszą zostać rozpatrzone pozytywnie. Pamiętajmy również o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

W celu uzyskania 150 zł wystarczy, że w ciągu kolejnych 3 miesięcy wykonamy łącznie 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową.
  
Co z uczestnikami poprzednich promocji?
  
Z promocji wykluczone zostały osoby, które korzystały z wcześniejszych ofert, powiązanych z kartami kredytowymi:

- Karta Kredytowa na Strat
- Promocja dla klientów NC+ KONTO
- Promocja dla klientów NC+ KARTA
- Promocja sprzedaży kart kredytowych BZWBK dla uczestników Programu Lojalnościowego Cinema City Unlimited edycja 2

Organizator zezwala natomiast na uczestnictwo tych, którzy korzystali już w promocji Money (Money mania) oraz Agory. 
Warto zatem skorzystać z Konta Godnego Polecenia, które będzie w tym przypadku najlepszym kontem osobistym – 0 zł za otwarcie i prowadzenie, a także darmowe przelewy za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej.

Jeżeli chodzi o wybór karty kredytowej, warto zapoznać się z Visa Sol. Jej wydanie oraz wznowienie nic nas nie kosztuje. Dodatkowo możemy pozbyć się opłaty za konto, która wynosi 4 zł/mies. Wystarczy, że miesięcznie wykonamy minimum 5 płatności na dowolne kwoty. 

Nagrody możemy spodziewać się na naszym rachunku nie później niż do końca czwartego miesiąca kalendarzowego od momentu wydania karty kredytowej. 
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.