2016/11/14

mBank pozwala zarobić: 300 zł zwrotu za zakupy i 3% na koncie osobistymDzięki najnowszej promocji mBanku "Konto podwójnie zarabiające" możemy skorzystać z dwóch przywilejów. Bank proponuje nowym klientom ciekawe rozwiązania, które pozwalają na zgarnięcie zwrotu za zakupy w wysokości 2% wartości transakcji, co może przynieść nam w sumie nawet 300 zł. To nie koniec, możemy również korzystać z konta osobistego, którego oprocentowanie wynosi 3% w skali roku. 

Co musimy wiedzieć na temat promocji?

Na wstępie zawęźmy grono, które może korzystać z najnowszej akcji promocyjnej. Na dołączenie mamy czas od 1.11.2016 do 31.11.2017 r

„Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu 1 stycznia 2015 roku nie był stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy bądź  rachunek oszczędnościowy”

W aktualnej akcji mamy możliwość otrzymania regularnego, comiesięcznego 2% zwrotu od transakcji bezgotówkowych. Jego wysokość wyniesie maksymalnie 50 zł/mies. Zwróćmy natomiast uwagę, że promocja trwa 6 miesięcy, dzięki czemu możemy zgarnąć aż 300 zł. 

Zastanówmy się, w jaki sposób możemy otrzymać obiecany zwrot. Zasady są bardzo proste. Najpierw musimy założyć eKonto standard lub eKonto plus w mBanku – posłuży nam do tego wniosek na tej stronie. Ponadto, naszym zadaniem będzie regularne wykonywanie transakcji. W przypadku aktualnej promocji musimy wykonać transakcje bezgotówkowe lub BLIKiem, których kwota nie będzie niższa niż 250 zł. Dodatkowo bank wymaga od nas zapewnienie jednorazowego wpływu, którego wartość wynosi 1 000 zł. 

Wysokie oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym

Kolejna część promocji dotyczy korzystnego oprocentowania na koncie osobistym. Jego wysokość wynosi 3% w skali roku, co klasyfikuje go w czołówce rankingów z proponowanym przez banki oprocentowaniem. Aktualnie jest to bowiem jedna z najlepszych ofert na rynku. 

Minusem tej oferty jest fakt, że maksymalna kwota, którą możemy wpłacić na konto, wynosi jedynie 3 000 zł. Natomiast odsetki będą naliczane przez 7 miesięcy. Mimo wszystko, warto skorzystać z tak atrakcyjnego jak na dzisiejsze czasy oprocentowania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.