2017/01/09

Załóż kartę kredytową Citibank i zgarnij: 240 zł za konto Spotify oraz 200 zł do wydania w EmpikuWarto zainteresować się nową promocją Citibanku, dzięki której możemy otrzymać aż 440 zł! Pierwsza część nagrody to 240 zł premii w zamian za skorzystanie z serwisu Spotify oraz opłacenie konta Premium. Druga część pozwala na zdobycie 200 zł do wykorzystania w Empiku!


Uczestnictwo w promocji 

Citibank jak zawsze dokładnie sprecyzował grono, które może uczestniczyć w promocji. Mogą to być osoby, które od 2.02.2015 r nie posiadały głównej Karty Kredytowej tego banku. Dodatkowo musimy zdawać sobie sprawę z wymogów dotyczących posiadacza karty kredytowej:

„Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.”

Spełniając podane warunki, automatycznie jesteśmy dopuszczeni do promocji. Naszym kolejnym ruchem będzie złożenie wniosku o konto na dedykowanej stronie promocji. Istotne jest, abyśmy wykonali tę czynność do 31.01.2017 r

Następnie czeka nas rozmowa z konsultantem (który zweryfikuje naszą zdolność kredytową) oraz zakończenie procesu otwierania konta – w tym celu skontaktuje się z nami kurier, który dostarczy nam umowę.

Jak wynika z regulaminu, bank wymaga również minimum jednego logowania w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Pamiętajmy, aby nie pomijać tego kroku.  

Założenie konta na stronie Spotify 

Po dokonaniu wszelkich formalności czeka nas krótka droga ku nagrodzie. W celu jej zdobycia, bank wymaga połączenia karty kredytowej z kontem w serwisie Spotify. W tym celu musimy wejść na stronę oraz opłacić Konto Premium. W warunkach promocji wymagane jest dodatkowo dwukrotne powtórzenie czynności tzn. opłacenie konta w ciągu 2 kolejnych miesięcy. To łączenie daje nam 3 doładowania. 

W ten sposób zagwarantujemy sobie premię w wysokości 240 zł, która zostanie przekazana na nasze konto w następnym miesiącu. Oznacza to, że jeżeli opłacimy Konto Premium w styczniu, lutym oraz marcu, w kwietniu otrzymamy zwrot. Po jego otrzymaniu mamy pełną dowolność: możemy kontynuować subskrybcję konta, lub jej zaprzestać. 

To nie koniec nagród! Dzięki akcji promocyjnej czeka nas również bonus w postaci Ekarty Prezentowej do Empiku. Jej wartość wynosi 200 zł. W jaki sposób otrzymamy nagrodę?

„Voucher  zostanie  przesłany  poprzez  wiadomość  w   serwisie  bankowości  internetowej  Citibank  Online  w   kolejnym  miesiącu   następującym po miesiącu spełniania warunków.” 

Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji na stronie www.online.citibank.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.