2016/11/15

Wygraj bezpłatną kartę kredytową Simplicity i wydawaj! 400 zł w Douglas dzięki Citibankowi.Aktualnie mamy do czynienia z najnowszą promocją Citibank. Zachęcony popularnością poprzednich promocji, wystartował on z kolejną akcją, która pozwala na wygraną. Tym razem mamy możliwość zdobyć bon, którego wartość to aż 400 zł! Możemy wykorzystać go w dowolny sposób w sklepie douglas.pl.Proste warunki promocji

Citibank po raz kolejny zawęża listę klientów, którzy mogą korzystać z promocji. Tym razem jest ona skierowana do osób, które nie posiadały jakiejkolwiek karty kredytowej tego banku od stycznia 2014 roku. Dodatkowo nie mogą w niej wziąć udziału pracownicy oraz rezydenci podatkowi w Polsce. Musimy również mieć na uwadze fakt, że chcąc ubiegać się o kartę kredytową, ważne jest spełnienie wymogów dotyczących zdolności kredytowej. Zostały one dokładnie opisane w regulaminie promocji, natomiast podstawowe zasady bank określa następująco:

„wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.”

Jeżeli spełnimy wymogi, możemy udać się na stronę promocji oraz złożyć wniosek o kartę kredytową. W tym celu będziemy musieli wypełnić formularz zawierający pytania o podstawowe dane osobowe tj. imię, nazwisko, numer PESEL, numer telefonu oraz e-mail. Na odpowiedź ze strony banku możemy czekać do 3 dni roboczych. Następnie spodziewajmy się kontaktu telefonicznego, w trakcie którego bank dokończy wnioskowanie o kartę. Kolejnym etapem będzie złożenie podpisu, wymaganego przez bank. Możemy tego dokonać za pośrednictwem kuriera lub osobiście w oddziale banku.

W jaki sposób zdobędziemy voucher?

Kroki, które musimy wykonać, aby zdobyć voucher, zostały sprowadzone do minimum. Po otrzymaniu karty oraz dokonaniu jej aktywacji, musimy jedynie zalogować się do serwisu Citibank Online lub skorzystać z aplikacji mobilnej. Mamy na to czas do końca kolejnego miesiąca, który nastąpi po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę (jeżeli umowę zawarliśmy w listopadzie, mamy na to czas do końca grudnia br.). 

Nagroda zostanie nam wysłana za pomocą serwisu bankowości internetowej Citi do końca następnego miesiąca. Logując się w grudniu, możemy się jej spodziewać w styczniu 2017 roku. Ważność vouchera mija 30.06.2017 roku. 

Ważne! Zwróćmy uwagę, na jaką kartę chcemy się zdecydować. Możemy wybierać między kartę Simplicity oraz MasterCard. Ta druga powiązana jest z dodatkowymi opłatami, które wynoszą 18 zł/mies. Jej zaletą są natomiast punkty, które możemy wymieniać na nagrody. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.