2017/03/10

200 zł za otwarcie konta oraz wyrobienie karty kredytowej od BZ WBK

Wystartowała kolejna promocja Banku Zachodniego WBK. Za założenie konta osobistego oraz wyrobienie karty kredytowej mamy do zgarnięcia aż 200 zł premii wypłacanej w gotówce. Jak widać premia jest dosyć spora, a biorąc pod uwagę warunki jakie należy spełnić, to również całkiem prosta do zdobycia.


Kto skorzysta z promocji?


Promocja „200 zł na Dzień dobry” przeznaczona jest dla nowych klientów BZ WBK, czyli takich którzy:

w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie Umowy o Konto osobiste nie posiadali żadnego Konta osobistego (dot. Posiadaczy i Współposiadaczy)

Jeśli spełniamy ten warunek i chcemy skorzystać z promocji, to do 31 lipca 2017r. będziemy musieli złożyć wniosek o konto oszczędnościowo-rozliczeniowe w PLN z dedykowanej strony promocji oraz podpisać umowę. Dodatkowo będzie również wymagane zaakceptowanie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku oraz podpisanie umowy o jedną z kart kredytowych banku. Należy to zrobić w miesiącu zawarcia umowy o konto lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Bank wprowadził tutaj dodatkowe ograniczenie, według którego uczestnicy: w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej.

Jak zdobyć 200 zł premii?


Aby zdobyć pierwszą część premii, która wynosi 150 zł, uczestnicy będą musieli w miesiącu wydania karty kredytowej lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych dokonać łącznie 5 transakcji bezgotówkowych wydaną kartą. Operacje mogą być wykonane zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internecie. Nie ma również określonej kwoty, jaką trzeba wydać, wystarczy więc zapłacić za drobne zakupy.

Dodatkowe 50 zł będzie można zdobyć w równie prosty sposób. Wystarczy spełnić warunki zdobycia nagrody w wysokości 150 zł i dodatkowo wykonać 1 transakcję mobilną kartą kredytową w technologii HCE. Aby więc zdobyć całą premię w wysokości 200 zł, trzeba będzie wykonać łącznie 6 transakcji na dowolne kwoty, z czego jedna musi być transakcją mobilną.

Nagroda zostanie wypłacona na rachunek otwarty w promocji. Pieniądze powinny pojawić się na naszym koncie do końca czwartego miesiąca kalendarzowego licząc po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji kredytowej.

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

Prześwietlenie oferty konta i karty w BZ WBK


Najbardziej popularnym rachunkiem BZ WBK jest Konto Godne Polecenia. Jest to rachunek darmowy, jednak możemy ponieść niewielką opłatę za posiadanie karty debetowej. Opłata ta wynosi 4 zł miesięcznie, jeśli jednak wykonamy min. 5 transakcji kartą w miesiącu, to zostanie ona zniesiona. Karta debetowa nie jest jednak wymagana w promocji. Bank zapewnia darmowe wypłaty tylko z urządzeń własnych. Opłata za wypłaty z bankomatów Cashzone wynosi 2 zł. Za wypłaty ze wszystkich innych będzie pobierana opłata w wysokości 3% min. 5 zł.

Karta kredytowa, która wymagana jest w promocji w pierwszym roku jest darmowa, jeśli tylko wykonamy nią min. 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 miesięcy od podjęcia pozytywnej decyzji kredytowej. Warunek ten jest zbieżny z warunkami promocji, więc i tak musielibyśmy go spełnić.

Otwórz rachunek w BZ WBK i odbierz 200 zł premii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.