2016/08/24

Współpraca Eurobanku oraz Tchibo pozwala zarobić aż 270 zł
Eurobank łączy swoje siły z siecią sklepów Tchibo, dzięki czemu mamy możliwość otrzymania 270 zł. Najistotniejsze jest, abyśmy w czasie promocji wykonywali zakupy w tym sklepie oraz spełnili kilka warunków.


Kto może wziąć udział w promocji i jak zacząć?

Bank posiada łatwe do spełnienia wymogi. Pierwszym z nich jest nieposiadanie konta przez 12 miesięcy przed dniem dołączenia do akcji. Nie możemy być zarówno jego posiadaczem, jak i współposiadaczem. 

Spełniając ten wymóg, możemy przystąpić do promocji. Pierwszym krokiem będzie dokonanie zakupów w sklepie Tchibo, których wartość jest zależna od wybranego wariantu (każdy z nich powiązany jest z inną nagrodą, opisaną poniżej). 

Pierwszy wariant obejmuje zakupy za minimum 50 zł, które dodatkowo muszą zawierać co najmniej 1 opakowanie kapsułek Cafissimo. Drugi dotyczy dowolnego ekspresu do kawy którego cena wynosi minimum 199 zł. Zakupu możemy dokonać w dowolny sposób - za pomocą strony internetowej lub w stacjonarnym sklepie Tchibo. Mamy na to czas przez cały okres trwania promocji, czyli od 16.08 do 31.10.2016r.

Następnym krokiem będzie złożenie odpowiedniego wniosku, korzystając z formularza promocji. Będziemy w nim musieli wpisać numer paragonu lub faktury, który otrzymaliśmy w sklepie Tchibo. Później chcąc podpisać umowę możemy udać się do placówki banku lub skorzystać z internetu – do 14.11.2016r.

Co dalej?

Jeżeli chcemy otrzymać nagrodę w wysokości 270 zł, mamy do zrobienia jeszcze kilka kroków. Musimy w każdego miesiąca wykonać przynajmniej 3 płatności na minimum 50 zł, w czym jedna z nich musi dotyczyć zakupów w Tchibo. Ich realizacja musi przebiec z wykorzystaniem karty dołączonej do konta.

Bank proponuje różnorodny podział nagrody, w zależności od rozpoczętego etapu. Pierwsza, w wysokości 50 zł, zostanie wypłacona za wykonanie płatności kartą w pierwszych dwóch miesiącach po podpisaniu umowy. Oznacza to, że jeżeli umowę podpiszemy w sierpniu, to we wrześniu lub październiku wykonujemy transakcję i rozpoczynamy nasz udział w konkursie. 

Jeżeli wzięliśmy udział w I wariancie promocji (z kapsułkami), w każdym kolejnym miesiącu będziemy otrzymywać po 20 zł, co razem da nam 270 zł po 11 miesiącach.

Bardziej korzystna natomiast jest opcja II, którą rozpoczynamy za pomocą zakupu ekspresu. Pozwala ona na otrzymywanie 50 zł przez 3 pierwsze miesiące. Następnie premia spada do 20 zł miesięcznie, co pozwala na uzyskanie 270 zł już po 6 miesiącach. 

Nagroda ostanie przekazana na nasze konto do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnimy warunki.
Dodatkowo bank daje nam możliwość darmowego prowadzenia konta przez pierwszy rok oraz zwrot opłat za posiadanie karty. Wymagane jest jedynie spełnienie warunku, który dotyczy wydania 50 zł. 

Dokładniejsze informacje oraz formularze promocji znajdziecie na stronie eurobank.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.