2016/08/26

Poleć ofertę znajomym i zyskuj dzięki promocji Toyota Bank
Przed nami kolejna promocja Toyota Banku. Tym razem może zarobić dzięki poleceniu oferty znajomym, a to wszystko za sprawą akcji „Rok korzyści”. Ostatnia promocja tego banku została zapowiedziana z wyprzedzeniem i dzięki temu cieszyła się dużym zainteresowaniem oaz popularnością. Mogliśmy dzięki niej zyskać nawet 110 zł, w zamian za założenie korzystnej lokaty oraz dołączenie do programu moneyback. Teraz Toyota Bank po raz kolejny informuje nas o przyszłych akcjach, w których będzie mógł wziąć udział niemal każdy - zarówno nowi, jak i obecni klienci.

Czy wiemy coś więcej?

Bank po raz kolejny stara się trzymać nas w niepewności, nie zdradzając praktycznie żadnych informacji na temat przyszłej promocji. Zapowiada jedynie, że nastąpi ona już niedługo oraz odnosi się najnowszej lokaty „Plan Depozytowy”, której okres obejmuje 130 dni. 

Dodatkowo zapowiada znaczne korzyści dla nowych klientów oraz nieco mniejsze, ale wciąż zadowalające, dla stałych. Prawdopodobnie prócz bardzo korzystnego oprocentowania na lokacie, będziemy mogli otrzymać również bonusy pieniężne, które powiększą nasze zyski. Ponadto informuje, że w akcji mogą wziąć udział jedynie osoby, które brały udział w zeszłych akcjach organizowanych przez bank wraz z firmą Agora.

Kolejnym zaskoczeniem są zapowiedzi odnośnie nowego systemu poleceń, który został ogłoszony w ramach obecnej edycji. W chwili obecnej nie znamy precyzyjnych informacji, natomiast wiemy, że dodatkowy zarobek otrzymamy jako nagrodę za polecenie konta znajomym.

Jeżeli nie chcemy zostać w tyle oraz jesteśmy zainteresowani akcją, mamy możliwość zostawienia adresu e-mail na dedykowanej stronie Toyota Banku. Osoby zapisane do akcji mailowo, tak jak poprzednim razem, zostaną poinformowane o szczegółach jako pierwsze. 

Zainteresowanych promocją zapraszam na stronę rokkorzysci.zpremia.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.