2016/08/23

Moneymania w nowej odsłonie – do zgarnięcia 400 zł oraz 3% dla naszych oszczędności
To już 8 edycja Moneymanii, która wciąż zaskakuje nagrodami. mBank wprowadził kolejne zmiany dla klientów oraz pozwolił sobie na odrobinę swobody. Od teraz promocja nie obejmuje jedynie nowych klientów banku, mogą w niej uczestniczyć również Ci, którzy już kiedyś posiadali w nim konto. Zmiany obejmują również nagrodę - mamy możliwość otrzymania nieco niższej wartości pieniężnej, jednakże w zamian nasze środki na koncie zostaną korzystnie oprocentowane.Pierwsza część nagrody

Promocja nie jest zupełną rewolucją, bowiem jej pierwsza część nie uległa zmianie. Jak wszyscy pamiętamy, Moneymania jest połączeniem nagród wypłacanych z mBanku oraz Money.pl. Dlatego właśnie nagroda, którą w poprzednich edycjach przyznawała była przez Money.pl, nie jest niczym nowym. Oznacza to, że wciąż może zostać nam przyznane 100 zł za założenie konta w mBanku oraz wykonanie 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych.

Jeżeli chcemy wziąć udział w tej części promocji, musimy zarejestrować się na odpowiedniej stronie – mamy na to czas do 28 sierpnia. Po rejestracji zobowiązani jesteśmy założyć profil na stronie konkursu, a następnie korzystając z wygenerowanego linku, wysłać wniosek o eKonto. Umowa musi zostać podpisana do 11 września. Pamiętajmy, aby w trakcie składania wniosku, wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej.

Zmiany ze strony mBanku

To na co powinniśmy zwrócić uwagę to przekształcenia w pozostałej części konkursu. Możemy w niej otrzymać premię w wysokości 300 zł oraz możliwość ulokowania naszych środków na rachunku, którego oprocentowanie wynosi 3% w skali roku.

Promocja rozszerzyła swój zasięg na większe pole interesantów. Obejmuje ona bowiem nie tylko nowych klientów, którzy nie mieli wcześniej styczności z mBankien (jak to miało miejsce w poprzednich promocjach), lecz pozwala na wzięcie udziału również innym osobom. W promocji może wziąć udział osoba, która:

„po dniu 1 stycznia 2015 roku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy”

Wynika z tego, że jeżeli zamknęliśmy konto do 1 stycznia 2015 roku, wciąż możemy być uczestnikami promocji. Wtedy kolejnym naszym krokiem będzie otwarcie konto w mBanku oraz wybór karty debetowej.

Jak zarobić 300 zł?

Istotne jest, abyśmy aktywnie korzystali z karty płatniczej lub BLIKu. Pozwala nam to na zgarnięcie nawet do 50 zł miesięcznie przez następne 6 miesięcy. Dodatkowo zostanie nam zwrócone 2% wartości kwoty, którą wydaliśmy na wykonanie płatności w sklepach stacjonarnych oraz w internecie. Warunkiem otrzymania zwrotu jest wydanie kwoty nie niższej niż 250 zł miesięcznie, a także zapewnienie minimum 1000 zł wpływów na konto w ciągu miesiąca.

Ponadto w okresie 7 miesięcy od założenia konta, możemy korzystać z oprocentowania środków zgromadzonych na naszym koncie. Jego wysokość to 3% w skali roku oraz obejmuje kwoty do 3000zł. 

Chcąc skorzystać z promocji, należy wejść na stronę promocji Moneymania.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.